Fitxa Activitat \

Descripció, lloc, data, horari...

FU UE Cornellà F Vs PB. ST. Cugat/ Infantil Masc/ Futbol amistós

Activitat: Esportiva
Quan: 21 de setembre
Horari: 13:45h. - 15:15h.
Organitza: DEPARTAMENT D'ESPORTS

Dades del lloc



CAMP DE FUTBOL MUNICIPAL DE CORNELLÀ
Adreça: C/ del Sorral del Riu, s/n
Barri: Riera
Telèfon: 93 474 10 63
Web: http://www.uecornella.cat
Informació: Inclou camp de futbol 11 poliesportiu; camp de futbol 7; camp de futbol 4x4; zona d’entrenaments per a porters i sala de musculació.


Activitats programades en aquest lloc per als propers 7 dies


Activitats programades: 36

FU UE Cornellà E Vs Club Futbol Sant Just Desvern B/Infantil Masc 2a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 08:30h. - 10:00h.

FU UE Cornellà A Vs Martorell Assoc. Esportiva A/Prebenjamí Masc/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 09:00h. - 10:30h.

FU UE Cornellà C Vs F.C. Santboia C/Infantil Masc 1a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 10:00h. - 11:30h.

FU UE Cornellà D Vs Escola F. Gava D/Prebenjamí Masc/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 10:00h. - 11:30h.

FU UE Cornellà E Vs Sant Andreu de la Barca Agrup B/Prebenjamí Masc/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 11:00h. - 12:30h.

UE Cornellà A vs RCD Mallorca SAD / Juvenil masculí /Divisió d'honor / Futbol federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 12:00h. - 13:30h.

FU UE Cornellà N Vs C.F. Corbera D/Aleví Masc 3a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 12:00h. - 13:30h.

FU UE Cornellà G Vs UE Castelldefels E/Infantil Masc 2a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 13:00h. - 14:30h.

FU UE Cornellà H Vs Martorell Associació Esportiva B/Infantil Masc 2a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 13:00h. - 14:30h.

FU UE Cornellà O Vs UE Marianao Poblet B/Aleví Masc 3a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 13:15h. - 14:45h.

FU UE Cornellà A Vs Fundació P.F. Base Reus B/Infantil Masc Preferent / Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 14:00h. - 15:30h.

FU UE Cornellà J Vs F.C. Atletic Sant Just G/Aleví Masc 3a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 14:45h. - 16:16h.

FU UE Cornellà A Vs Club Sant Cugat B/Aleví Masc Preferent/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 15:30h. - 17:00h.

FU UE Cornellà D Vs C.E. Pubillas Casas A/Aleví Masc 2a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 15:30h. - 17:00h.

FU UE Cornellà I Vs F.C. Atletic Sant Just H/Aleví Masc 3a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 16:00h. - 17:30h.

UE Cornellà Sad A Vs UE Llagostera A/Infantil Masc Divisió d' honor/ Futbol Fed
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 17:00h. - 18:30h.

FU UE Cornellà E Vs E.F. Olesa 87 A/Aleví Masc 2a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 17:15h. - 18:45h.

UE Cornellà Sad B Vs Escuela F. San Pedro San Pablo A/Cadet Masc Preferent/ Futbol Fed
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 18:30h. - 20:00h.

FU UE Cornellà H Vs F.C. Levante las Planas C/Aleví Masc 2a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 18:45h. - 20:15h.

FU UE Cornellà A Vs C.F. Terlenka Barcelinista B/Juvenil 1a Divisió Masc/ Futbol Federat
Quan: 19 d´ octubre
Horari: 20:00h. - 21:30h.

FU UE Cornellà E Vs UD Marianao Poblet C/ Cadet Masc 2a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 08:30h. - 10:00h.

FU UE Cornellà H Vs C.F. Escola F. Gava/ Benjamí Masc 2a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 09:00h. - 10:30h.

FU UE Cornellà D Vs Club Sporting Gavà 2013/ Cadet Masc 2a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 10:00h. - 11:30h.

FU UE Cornellà J Vs UE Castelldefels B/ Benjamí Masc 2a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 10:15h. - 11:45h.

FU UE Cornellà B Vs C.F. Junior A/Preferent Cadet Masc/ Futbol Federat
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 11:30h. - 13:00h.

FU UE Cornellà N Vs Sant Just Desvern B/Benjamí Masc 3a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 11:30h. - 13:00h.

FU UE Cornellà I Vs CD Fontsanta- Fatjó A/ Benjamí Masc 2a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 12:45h. - 14:15h.

UE Cornellà Sad C Vs UE Rapitenc A/Juvenil Masc Preferent/ Futbol Fed
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 14:30h.

FU UE Cornellà A Vs Club Aquahotel A/Preferent Benjamí Masc / Futbol Federat
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 13:15h. - 14:45h.

FU UE Cornellà D Vs Escola de Futbol Premier Barcelona C/ Benjamí Masc 1a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 13:15h. - 14:45h.

FU UE Cornellà L Vs UD Viladecans C/ Benjamí Masc 3a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 14:00h. - 15:30h.

FU UE Cornellà O Vs UE Sant Ildefons C/Benjamí Masc 3a Divisió/ Futbol Federat
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 15:15h. - 16:45h.

FU UE Cornellà A Vs CD Fontsanta- Fatjó A/Amateur Preferent Fem/ Futbol Federat
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 16:30h. - 18:00h.

FU UE Cornellà A Vs CE Llerona A/1a Divisió Femení Juvenil/ Futbol Federat
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 18:15h. - 19:45h.

FU UE Cornellà B Vs Martorell Associació Esportiva A/2a Divisió Aleví/ Futbol Federat
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 19:00h. - 20:30h.

FU UE Cornellà B Vs UD Viladecans A/2a Divisió Femení Juvenil/ Futbol Federat
Quan: 20 d´ octubre
Horari: 20:00h. - 21:30h.